masco
30 دی 1401 - 18:46

لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند با ۳ گل رکن‌آذین را مغلوب کرد

تیم فوتسال کراپ الوند در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان با نتیجه ۳ بر یک از سد میهمان خود رکن‌آذین خاورمیانه عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، تیم فوتسال کراپ الوند عصر امروز در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان به سختی و با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان قعرنشین خود رکن‌آذین خاورمیانه عبور کرد. 

در این بازی که در وزشگار یادگار امام(ره) شهر الوند برگزار شد، کراپ الوند با ترکیب اولیه سعید مؤمنی(دروازه‌بان)، مهران عالی‌قدر (کاپیتان)، علیرضا رفیعی‌پور، علی اکرمی و شهاب طالبی وارد میدان شد و در ادامه هم میثم خیام، علیرضا جوان و بهزاد عظیمی در دقایق مختلف وارد میدان شدند.

همچنین در این بازی بازیکنان رکن‌آذین خاورمیانه با ترکیب اولیه احمد صفری(دروازه‌بان)، ابوالفضل مینویی، مانی قانع، حمیدرضا مرادیان و محمد عیدی وارد بازی شدند و در سومین دقیقه از بازی هم توانستند میزبان قدرتمند خود را غافلگیر کرده و با شوت سنگین مانی قانع صاحب گل نخستین این بازی شوند.

بازیکنان کراپ بعد از این گل حملات مختلفی روی دروازه رکن‌آذین تدارک دیدند که در بیشتر حملات با دفاع سنگین و منسجم رکن‌آذین روبه‌رو شدند و در نهایت در دقیقه 18 نیمه نخست توانستند روی پاس دقیق علی اکرمی و شوت محکم مهران‌ عالی‌قدر گل تساوی و دومین گل این بازی را به ثمر برسانند.

اما بازی در نیمه دوم به شکل درگیرانه و فیزیکی دنبال شد و رکن‌آذین تا 7 دقیقه به پایان بازی تمامی منافذ برای نفوذ بازیکنان کراپ را بسته بود؛ اما در نهایت در دقیقه 13 نیمه دوم روی حمله همه‌جانبه تیم کراپ احمد صفری دروازه رکن‌آذین روی کاپیتان کراپ مرتکب خطای پنالتی شد و در نهایت علیرضا رفیعی‌پور توانست این پنالتی را با یک شوت سنگین به گل دوم تیم میزبان تبدیل کند..

بعد از این گل بود که حسین اسلامی سرمربی رکن‌آذین تاکتیک پاورپلی را در دستور کار قرار داد و تلاش کرد تا با حفظ توپ کنترل بازی را در دست گرفته و صاحب گل مساوی شود؛ اما در نهایت همین پاورپلی و خالی ماندن دروازه کار دست آنها داد و در آخرین دقیقه بازی بهزاد عظیمی توانست سومین گل کراپ و چهارمین گل بازی را وارد دروازه رکن‌آذین کند.

به گزارش تسنیم، کراپ الوند با کسب این پیروزی صاحب پانزدهمین برد خود در رقابت این فصل شد و توانست با امتیاز 46 و تفاضل گل 17+ جایگاه خود را در رده سوم جدول مستحکم‌تر کند. همچنین رکن‌آذین خاورمیانه هم صاحب هیجدهمین باخت خود در این مسابقات شد و 8 امتیازی و در رده آخر جدول 14 تیمی لیگ برتر فوتسال مردان باقی ماند. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 987298